Спортните новини: Днес (1) | Вчера (6)
С човек по-малко Пирин врътна 1:1 като гост на Берое
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 20:53 / 29.07.2017Коментари (0)1198
© ПФК Берое
"Берое" и "Пирин" завършиха 1:1 в мач от III кръг на Първа професионална лига. Това бе трето пордно реми на "беройци" от началото на сезона.

Пирин пък продължи серията си без загуба в мачовете на чужд терен.

"Орлетата" излязоха първи напред в резултата в 19-ата минуа чрез Димитър Благов, а Мартин Райнов изравни 6 минути по-късно.

Гостите излязоханапред в резултата след заучено положение в 19-та минута. Попев изведе Младенов, който предостави топката за Благов и последния я прати в мрежата от близка дистанция - 0:1.

"Берое" обаче бързо успя да възстанови равенството. В 25-та минута Цонев центрира от фаул в пеналта, където райнов засече с глава и прати топката в мрежата за 1:1.

Пиринци организираха добра атака в 59-та минута, при която Костов размени подавания с Благов и центрира, но Пенев изчисти в корнер.

Пирин остана с човек по-малко в 80-ата минута, след като Антон Костадинов събори Карачанаков и получи заслужен втори жълт картон. Карачанаков стреля опасно от пряк свободен удар, но топката рикошира в стената.